(( آموزش رایگان))

شرکت تعاونی مهرخواه صنعت به عنوان شرکت تولید کننده فرآورده های طیور با تأمین و اجرای خدماتی نظیر مشاوره و آموزش رایگان تولید تخم مرغ محلی، تخم بلدرچین، گوشت مرغ محلی، گوشت بوقلمون، گوشت شترمرغ، گوشت و تخم اردک ، کارشناسی و همراهی و نظارت بر طرح تولیدی ،تجهیز سالن های تولیدی طبق نظر کارشناسان شرکت ، تامین جوجه یک روزه اصلاح نژاد شده با بازدهی فوق العاده در دوره ، تامین خوراک مورد نیاز واحدهای تولیدی و … گامی مهم در صنعت اشتغالزایی در (سطوح خانگی ، کارگاهی و صنعتی) برداشته است.

حال به مختصری توضیحات در مورد علت فعالیت این شرکت میپردازیم.

بلدرچین پرنده ای کوچک ، بسیار لذیذ و مقوی است.

بلدرچین ، کوچکترین پرنده از خانواده قرقاول ها با نام علمی کتورنیکس می باشد. در فارسی آن را کرک، ورتج، بدبده و بلدرچین که اصلاً ترکی است نامیده اند. در عربی نیز به آن سلوی و سمانی می گویند . در طب سنتی اسلام، خواص گوناگونی به بلدرچین نسبت داده اند . مثلاً به عقیده عبدالملک بن زهر اندلسی (قرن 5) ” گوشت بلدرچین خوش مزه و خوش طعم است و هم برای انسان های سالم و هم برای بیماران سودمند است ، سنگ (کلیه و مثانه) را خرد میکند و مفید می باشد .” و نیز به گفته انطاکی “گوشت بلدرچین مغذی است و بدن را فربه می سازد.”

اکثر پزشکان برای ترمیم سلول های از بین رفته به بیماران خود مصرف گوشت بلدرچین را تجویز می نمایند.

بلدرچین ها به علت فعالیت و جنب وجوش زیاد باعث ازدیاد ذخیره گلیکوژن در بافت های ماهیچه ای خود می شوند که این امر باعث می گردد گوشت این پرنده مانند پرندگان شکاری بسیار لذیذ شود.

1) ارزش غـذایـی گـوشـت بـلـدرچـیـن

2) خـواص درمـانـی گـوشـت بـلـدرچـیـن

3) یـکــ دسـتـور سـاده طـبـخ بـلـدرچـیـن

این وب سایت یکی از کاملترین مراجع جهت کسب اطلاعات در مورد بلدرچین می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این پرنده ارزشمند مطالب این سایت را مطالعه کنید.

شماره های تماس:
06135592360
09358954006
09120824059
واحد مرکزی پخش تخم بلدرپین:
06135594305
09010812973

تعاونی مهرخواه صنعت

شرکت مهرخواه

تعاونی مهرخواه صنعت